Gothic 1 Gothic 2 Gothic 2 Noc Havrana Gothic 3 Gothic 3 Forsaken Gods ArcaniA - Gothic 4

Vítejte na stránce RPGothic.cz. Toto je sekce Gothic 1.

proměnlivý obrázek

Gothic Unofficial Patch 1.0

Nedávno Ironkeep Studios vydalo neoficiálni patch pro Gothic I. Opravuje několik přetrvávajích chyb, které byly v posledním oficiálním vydání, 1.08k. Dobře známé příklady jsou zavřené brány, Gorn útočící na hráče ve Svobodném dole a pády ve Spáčové chrámu kvůli "chybějícímu zvukovému souboru". Podle seznamu změn, všechny tyto chyby a další jsou minulostí.

Download

Zdroj:Worldofgothic.com Napsáno: 27.8. 2010, Autor: HYNNER


IronKeep Studios: Gothic 1 patch second release candidate

Community patch pro Gothic 1 byl aktualizován. Také second realase candidate je Open Beta. Patch obsahuje sérii oprav na některé klasické problémy.Další opravy budou přidány v budoucnu.

Zdroj:Worldofgothic.com Napsáno: 27.8. 2010, Autor: HYNNER


IronKeep Studios: First Gothic 1 patch released

Jak možná víte, modteam IronKeep Studios před nějakou dobou pracoval na sérii neoficiálních patchů pro Gothic II: Noc Havrana. Tyto patche obsahovaly jak opravy, tak nový obsah.

Nyní bychom vám chtěli představit první Community patch pro Gothic1. Kvůli mnohonásobným požadavkům z komunity a důležitosti věci, bude toto první vydání Open Beta. To znamená, že chceme vaši odezvu než bude finální verze připravena. Současný realase candidate již obsahuje sérii oprav na některé klasické problémy, ale další opravy budou brzy přidány.

Zdroj:Worldofgothic.com Napsáno: 27.8. 2010, Autor: HYNNER


Gothic - The Film

Před několika měsíci nadšení fanoušci série Gothic sestavili celovečerní film ze hry Gothic 1, vytvořený z videí a dialogů přímo ze hry. Podařilo se jim obsáhnout celou zápletku hry a s pomocí herců, kteří dabovali postavy, stejně jako Piranha Bytes a komunity Worldofgothic, byl film vydán v září 2006 krátce před vydáním Gothica III.

Film sklidil okamžitý úspěch mezi fanoušky a našimi mezinárodními členy, kteří si nechtějí nechat ujít zábavu. Jeden kanadský uživatel nemohl jen nečinně sedět a tak to vzal na sebe a udělal Anglickou verzi filmu. Trochu ji zkrátil, ale použil originální hlasy při tvorbě 100 minutového překladu Gothic - The Film

Download(Anglická verze)

Download(Německá verze)

Zdroj:Worldofgothic.com Napsáno: 27.8. 2010, Autor: HYNNER


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat